Jsme tým mladých kreativců s vášní pro tvorbu videí, která umí zaujmout, nadchnout a dojmout

Jak probíhá natáčení Vašeho svatebního dne

Pošlete nám nezávaznou poptávku, ve které uvedete termín Vaší svatby, balíček o který byste měli zájem a všechny dodatečné informace — pokud budete mít jakýkoliv dotaz, nebojte se nás zeptat. Na vše Vám rádi odpovíme.

Na základě poptávky potvrdíme termín a pošleme cenovou nabídku.

Týden před Vaší svatbou si s Vámi Matěj zavolá a dohodnete si všechny detaily ohledně natáčení. Hovor nezabere víc než 15 minut.

Během Vašeho svatebního dne je s Vámi Matěj od rána do večera a zachytí všechny krásné momenty.

A do 14 dnů dostanete hotové video, které si pak můžete stáhnout, nebo pustit online.

Portfolio

Svatební video

KAROLÍNA A PETR

Svatební videoklip

Karolína a david

Svatební video

Kateřina a Daniel

ELIŠKA A MEHMET

Svatební video

Lucie a Robert

Svatební video

Michaela a jiří

Nabízené balíčky

Krátké video

Video dlouhé 5 — 7 minut, zachycení těch nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů z Vašeho svatebního dne. Natáčíme celý den, bereme s sebou i dron.

Dlouhé video

Dostanete dvě videa — krátké, cca 5 minut a dlouhé o délce 15 — 20 minut. Natáčení celý den, s sebou bereme také drona.

Pokud máte zájem například o delší svatební záznam, napište nám přes formulář a domluvíme se individuálně.

Tým CINEMAVISION

Matěj Rychtařík

Cinema Vision videoprodukce

Aneta Šindlerová

Project manager
 

+420 774 814 058

aneta@cinemavision.cz

Kde, kdy, kdo, co a kam. To jsou věci, které Anetě jdou prostě od přírody. A je to znát. Stará se o to, aby bylo všechno potřebné k natáčení správně připravené a všichni členové štábu byli včas na správném místě. Bude vás tvorbou vašeho projektu provádět od prvního emailu až po odevzdání finální verze. A můžete se spolehnout na to, že zvládne zařídit všechno možné a často dokonce i nemožné.

Reference

Jsme moc rádi, že jsme si právě Matěje vybrali jako našeho svatebního kameramana. Byla s ním super domluva a rozhodně jsme se nenudili. Videa vykouzlil opravdu krásná! Slyšíme na ně jen samou chválu. Co se týče natáčení, tak to bylo úplně v pohodě, nebáli jsme se uvolnit. Matěj věděl, co chce natočit a vždy nám dal jasné a přesné instrukce. Také dobře spolupracoval s naší fotografkou. Nebyl problém se ani domluvit na hudbě a určitých záběrech, které chceme/nechceme ve videu.

KATEŘINA R.

Video nám přišlo zrovna ve chvíli, kdy jsme celá rodina spolu a slavíme narozeniny, takže se to perfektně hodilo. Je naprosto skvostné, ukáply slzy. Je to krásné a velmi dojemné. Nic bychom na tom neměnili. Hudba také nádherná. Docela jsem se bála, protože jsem o vás celý den vůbec nevěděla a nikde Vás ani neviděla. A já se nestačím divit, že jste byl úplně všude a to i na místech o kterých jsme neměli ani tušení! Ještě jednou Vám z celého srdce děkujeme za zdokumentovaní jednoho z nejdůležitějších dní v našem životě. Jsme velice rádi, že jsme si vybrali zrovna Vás.

DENISA D.

Slovy lze těžko vyjádřit, jak moc jsme z našeho svatebního videa nadšení (už jsme ho viděli snad 1000x 🙂 ). Již při prvním setkání s Matějem jsme věděli, že se nemusíme ničeho obávat a vše dopadne na jedničku. Bylo až obdivuhodné, jak nenápadně v průběhu celé svatby Matěj působil. Na videu jsou zachyceny všechny důležité okamžiky, které jsme si představovali. Pokud hledáte někoho, kdo z Vašeho dne udělá nádhernou vzpomínku na celý život — je to určitě Matěj! Ještě jednou Ti moc děkujeme.

Mili a Ráďa

Služby skvělých lidí z cinemavision jsem objednala pro svou švagrovou jako svatební dar a nemohla jsem udělat lépe! Naprosto profesionální a přátelský přístup Anety, se kterou jsem vše domluvila i kameramana Matěje, který celý den natočil i sestříhal podle našich představ. I nevěsta s ženichem byli z přístupu během svatby a hlavně z výsledného videa naprosto nadšeni! Moc děkujeme a rozhodně doporučujeme!

Veronika Ch.

Chcete od nás taky zvěčnit Váš svatební den?

Zavolejte

Napište mail